Home of the Whopper

Viskas prasidėjo 1954 m., kai Davidas Edgertonas ir Jimas McLamore Majamyje atidarė savo pirmąjį nedidelį mėsainių restoraną. Jų tikslas nebuvo kuo nors išsiskiriantis. Jie tiesiog norėjo pasiūlyti gerą, kokybišką maistą už prieinamą kainą.

Apie mus

Kiekvieną dieną visame pasaulyje BURGER KING® restoranuose apsilanko daugiau nei 11 milijonų žmonių. Restoranai susilaukia labai daug lankytojų, nes jie žino, kad čia yra siūlomi kokybiški, skanūs ir nebrangūs patiekalai. 1954 m. įkurtas BURGER KING® yra antras pagal dydį pasaulyje mėsainių restoranų tinklas. HOME OF THE WHOPPER® – gebėjimas parinkti geriausius produktus, receptus ir užtikrinti jaukią šeimyninę aplinką jau daugiau nei penkiasdešimt metų yra išskirtinis mūsų bendrovės sėkmingos veiklos ženklas.

Nuo 2020 m. bendrovė Tallink Grupp yra oficialus Burger King® atstovas Baltijos šalyse.

Daugiau apie Tallink Grupp.

Geriausi darbuotojai ir geriausias skonis

Geriausi mėsainiai reikalauja geriausių produktų. Tačiau ne mažiau svarbu yra ir tinkami darbuotojai, kurių aistra yra kokybė. Visada ieškome žmonių, kurie padės perduoti klientams geriausius skonius. Savo darbuotojams siūlome plačius mokymus ir tobulinimosi kursus. Nauji mūsų darbuotojai sužinos viską apie produktų skonį, šviežumą ir jų kokybę bei apie darbą greito maisto restorane.

Daugiau informacijos apie karjeros galimybes rasite čia.